Navigáció
2018/19-es tanév eredményei

Mozdulj a klímáért 2018

1. hely Elsős napközisek alkotása

2. hely 3.b osztály

 

Vörösmarty Mihály Szavalóverseny

2. hely Grépály Borbála 3.a osztály

 

Körzeti Úszás Diákolimpia

3. hely Molnár Jázmin 2. osztály

 

Körzeti futóverseny eredményei, 2018. szeptember 27.

1.hely Lukács Hanna 4.b osztály
1. hely Újszászi Ádám 2.o osztály
1. hely Körmendi Hanna 7.b osztály
1. hely Kecskés Zsombor 7.b osztály
2. hely Farkas Erzsébet 3.a osztály
2. hely Gajdos Adrián 3.a osztály
2. hely Juhász Fruzsina 6.b osztály
2. hely Szatlmayer Henrik 6.a osztály
3. hely Zagyvai Boglárka 2. osztály
3. hely Lukács Liza 4.b osztály
3. hely Schmidt Éva 7.a osztály
3. hely Nagy Gergő 7.b osztály


2018/2019-es tanévben a Vándorkupa meghódítója ismét a Váli Vajda János Általános Iskola!
Gratulálunk a versenyzőknek! Köszönjük Baracska, Ráckeresztúr, Tordas, Gyúró, Tabajd csapatainak részvételét!

 

Bolyai matematika csapatverseny 2018. október 12.

5.évfolyam megyei 1.hely

Csapattagok: Szerencsès Zsòfia 5.b, Nagy Borbàla 5.a, Grèpàly Zsombor 5.a, Körtèlyesi Szilàrd 5.b. Iràny az orszàgos döntő!

8.osztàly megyei 5. hely

Csapattagok: Balogh Tamara, Jankò Rèka, Kiss Noèmi, Magyar Màtè

 

Honvédos eredményeink: 2018. október 14.

Sport XXI. Program Atlétika Egyéni pályaverseny

Közép - Magyarország és Észak - Magyarország összevont régiós verseny

1.hely Körmendi Dániel vortex hajítás

2.hely Kecskés Zsombor vortex hajítás

 

Márton-napi Szavalóverseny, Alcsútdoboz eredményei, 2018. november 8.

2. hely Drozdik Benett 1.o.

3. hely Boros Gréta 2.o

4. hely Németh Csenge 4.a

4. hely Képli Sára 4.b

Különdíjasok: Ruff Anna 2.o

 

Magyar kultúra napja tiszteletére szervezett népdaléneklő verseny:

Denkovics Anna 7.a osztály arany minősítés

 

Magyarország Fedettpályás Atlétika Bajnoksága 2019.

300m síkfutás Kecskés Zsombor 7.b osztály 8. hely

60m síkfutás Kecskés Zsombor 7.b osztály 12. hely

 

Erdèly törtènelme megyei verseny:

3. helyezès 7. osztàlyos csapatunk. Tagok: Csapó Rebeka, Körmendi Hanna, Nagy Edina, Kecskès Zsombor, Kiss Dàvid, Nagy Fülöp, Nèmeth Màtè (7.b osztályos tanulók)

 

Kempelen Farkas területi szavalóverseny, Pázmánd:

1. osztály: Drozdik Benett 3. hely
3.a osztály: Grépály Borbála 1. hely
4.a osztály: Németh Csenge 1. hely

 

Kempelen Farkas területi matematikaverseny:

3. helyezés Lukács Jázmin 4.a osztály

 

Vajda szavalóverseny:

1.osztály: Drozdik Benett 1.hely

3.a osztály: Ahmed Atia Linda 2.hely

7.a osztály: Denkovics Anna 1.hely

 

Vajda matematikaverseny:

2. osztály:
2. hely Fugert Ádám
3. hely Fekete Rebeka Katica

5. osztály:
1. hely Grépály Zsombor 5.a
2. Szerencsés Zsófia 5.b

7. osztály:
1. hely Kecskés Zsombor 7.b

 

Körzeti kerékpáros ügyességi verseny: Nagy Gergő (7.b) 1.hely, Lakatos Balázs (8.o) 2.hely, Körmendi Hanna (7.b) 2.hely, Juhász Janka (6.b) 3.hely

 

A megyei kerékpáros ügyességi verseny: Nagy Borbála (5.a) I. helyezés

 

"Ki a mester négy keréken?" Komlódi Péter (3.b) 1. hely, Nagy Borbála (5.a) 2.hely 

 

Barkóczi József vándorkupát az alsós csapat hozta haza. Az aranyérmes csapat tagjai: Szalai Réka (3.b), Bencze Réka Hanna (3.b), Busch Gergő (4.b), Komlódi Péter (3.b)

 

Járási Memória Bajnokság, Gyúró,

I. kcs: Ihász Attila 2.hely, II.kcs: Forrás Dániel 3.hely, III. kcs: Szedlák Noémi 3.hely, Kovács Bianka 2.hely

 

A körzeti mezei futóverseny, Csákvár:

1. hely III. korcsoportos fiú csapat. Tagok: Kecskès Zsombor, Körmendi Dàniel, Szatlmayer Henrik, Nagy Gergő, Nagy Zsolt
3.hely IV. korcsoportos làny csapat. Tagok: Körmendi Hanna, Heim Flóra, Ihàsz Grèta, Orosz Emìlia, Nagy Edina
Kiemelkedő egyèni eredmènyek: 1. hely Kecskès Zsombor, 2. hely Körmendi Dàniel
3. hely Szatlmayer Henrik, 4. hely Újszàszi Àdàm (2.o), 5. hely Juhàsz Fruzsina (6.b)
Ők tovàbbjutottak a megyei döntőbe.

 

Körzeti atlètika pàlyabajnoksàg, Alcsútdoboz:
1. Hely 4x100m-es fiú csapat: Kecskès Zsombor, Szatlmayer Henrik, Körmendi Dàniel, Nagy Zsolt
1. hely kislabdahajìtàs Körmendi Dàniel
1. hely 600m-es sìkfutàs Körmendi Dàniel
2. hely 600m-es sìkfutàs Szatlmayer Henrik
2. hely kislabdahajìtàs Kecskès Zsombor
2. hely 60m-es sìkfutàs Kecskès Zsombor
2. hely 600m-es sìkfutàs Juhàsz Fruzsina
2. hely tàvolugràs Körmendi Hanna
3. hely 1500m-es sìkfutàs Heim Flóra
Továbbjutottak a megyei döntőbe!

 

A Körzeti Atlétika Diákolimpia pályabajnokság egyéni és csapat többpróbán (60m, kislabdahajítás, távolugrás, 600m)
1. hely III. korcsoportos fiú csapat: Kecskés Zsombor (7.b), Körmendi Dániel (7.b) Szatlmayer Henrik (6.a), Nagy Gergő (7.b), Nagy Zsolt (5.b), Kecskés Kristóf (5.b)

Egyéni összetettben
1. helyezést ért el Kecskés Zsombor (7.b)
2. helyezést ért el Körmendi Dániel (7.b)

 

Megyei atlètika Diàkolimpia döntő, Székesfehérvár:
2.hely 600m-en Juhàsz Fruzsina
2.hely 4x100m fiú vàltò (Kecskès Zsombor, Körmendi Dàniel, Nagy Zsolt, Szatlmayer Henrik)
3.hely 600m-en Szatlmayer Henrik
3.hely kislabdahajìtàs Kecskès Zsombor

Kecskés Zsombor és Körmendi Dániel továbbjutott az országos döntőbe!

 

Megyei atlétika Diákolimpia egyéni és csapat összetett verseny, Székesfehérvár:

2.hely egyéni többpróba Kecskés Zsombor (7.b)

2.hely csapat többpróba (Kecskés Zsombor (7.b), Körmendi Dániel (7.b), Nagy Gergő (7.b), Szatlmayer Henrik (7.b), Nagy Zsolt (5.b), Kecskés Kristóf (5.b)

 

Honvédos híreink: Ecsedi László Emlékverseny, Albertirsa:

2.hely 80m sìkfutàs Kecskès Zsombor 7.b
2.hely 300m sìkfutàs Kecskès Zsombor 7.b
4.hely 80m sìkfutàs Juhàsz Fruzsina 6.b
4.hely 600m sìkfutàs Juhàsz Fruzsina 6.b

 

Bencze Gyula Sakk Emlékverseny:

1.hely kezdő kategória Németh Csenge (4.a)

1.hely kezdő kategória Baladik Richárd (6.b)

3.hely kezdő kategória Busch Gergő (4.b)

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Pályázat